تامین سرمایه خلیج فارس

گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، به عنوان یک گروه صنعتی، برای نخستین بار، توانست پس از طی مراحل مختلف، دریافت مجوزهای لازم و با ارائه مستندهای کافی به شورای عالی ‌بورس، ‌مجوز تأسیس تأمین سرمایه را دریافت کند.

تامین سرمایه خلیج فارس، که اولین تامین سرمایه صنعتی ایران به شمار می‌رود و روز هشتم آبان 1400 پذیره‌نویسی آن با نماد تفارس نیز با استقبال قابل توجه مردم مواجه شد، فقط محدود ‌به ‌پروژه‌های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیست و نه تنها برای صنعت نفت، گاز و پتروشیمی‌های خارج از گروه، ‌کار ‌تأمین مالی از طریق بازار سرمایه را انجام خواهد داد که به دنبال ارائه این خدمت به همه صنایع است.

تامین سرمایه خلیج فارس

خدمات تامین سرمایه خلیج فارس

  • تـامـیـن مـالـی

    محدودیت در تامین منابع مالی، اصلی‌ترین عامل بازدارنده پیش روی بنگاه‌های اقتصادی جهت توسعه کسب‌و‌کار است. با توجه به عدم امکان تامین تمامی منابع مالی بنگاه‌های اقتصادی از سیستم بانکی، تامین مالی از بازار سرمایه به ضرورتی انکارناپذیر تبدیل شده است.

  • مـدیـریـت دارایـی

    شرکت تامین سرمایه خلیج فارس در قالب خدمات مدیریت دارایی شامل ” تاسیس و مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری” و ” سبدگردانی” امکان دسترسی عموم سرمایه‌گذاران با درجات مختلف ریسک پذیری را به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه فراهم آورده‌است.

  • خـدمـات مـالـی

    در راستای تصمیم‌گیری هر چه بهتر فعالان اقتصادی، دریافت مشاوره از اهمیت بالایی برخوردار است، نظر به تنوع فعالیت‌های تامین سرمایه خلیج فارس و لزوم ارائه خدمات مالی متفاوت به مخاطبان ارجمند، ارائه خدمات مالی در زمینه‌های مختلف بخش مهمی از فعالیت‌های شرکت را تشکیل می‌دهد.

آخرین اخبار

شهادت-رئیس-جمهور-محترم
اوراق اجاره تابان فردا
دکتر-حسین-پناهیان
نشست تحلیلی پتروشیمی شهید تندگویان

تامین سرمایه خلیج فارس از افراد علاقه‌مند دعوت به همکاری می‌‌کند

تمامی حقوق وبسایت برای شرکت تامین سرمایه خلیج فارس محفوظ می باشد.