به گزارش واحد روابط عمومی تفارس، بیست و هشمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی با حضور پرشور فعالان این حوزه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید.

این نمایشگاه که با هدف آشنایی و همکاری بین شرکتهای مرتبط و آگاهی بخشی نسبت به آخرین تحولات صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی آغاز و به مدت چهار روز ادامه داشت.

شرکت تأمین سرمایه خلیج فارس نیز به عنوان اولین شرکت تخصصی تأمین سرمایه ، سبدگردانی ، تأمین مالی درصنعت پتروشیمی  این نمایشگاه حضورموثرداشت.

“حضور مدیرعامل محترم شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در نمایشگاه نفت”

در روز اول نمایشگاه افتخار میزبانی از جناب آقای دکتر علی عسگری مدیر عامل محترم شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس را داشتیم؛

گزارش روز دوم :

در دومین روز از نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، جلسه‌ای با مدیریت سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در‌خصوص “سرمایه‌گذاری در صندوق‌های شرکت تامین سرمایه خلیج‌فارس” برگزار گردید.

در این نشست از صندوق بازنشستگی خلیج فارس مبانی و راهکاری سرمایه‌گذاری در این صندوق مورد بحث قرارگرفت.

مقرر شد جلسه‌ای به منظور توضیحات تکمیلی فی‌ما‌بین دو شرکت برگزار گردد.

“حضور مدیرعامل محترم شرکت تامین سرمایه خلیج فارس

دکتر پورزرندی مدیرعامل محترم شرکت تامین سرمایه خلیج فارس به همراه اعضای محترم هیئت مدیره شرکت تامین سرمایه خلیج فارس، از غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بازدید نمودند و به اهمیت حضور در این نمایشگاه پرداختند.

همچنین نشستی با جناب آقای مهندس نشان‌زاده معاونت محترم برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس درخصوص بررسی روش‌های تامین مالی پروژه‌های شرکت خلیج فارس داشتند.

در پایان ایشان با ذکر موفقیتها و دستآوردهای شرکت در نمایشگاه نفت و همچنین شرکت در جلساتی با دیگر مدیران شرکتهای تابعه پرداختند.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *