سهامداران محترم :

پیرو اطلاعیه منتشر شده به تاریخ 1402/04/25 (زمان بندی پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 1401/12/29) با عنایت به شروع پرداخت سود سهامداران  طبق بند 2 اطلاعیه یادشده، از تاریخ 1402/06/15 می توانند با رعایت موارد ذیل به کلیه شعب بانک تجارت سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام نمایند:

1) پرداخت سود سهام به سهامداران حقیقی با مراجعه آنها به شعب بانک و پس از رویت اصل کارت ملی و احراز هویت سهامدار صورت می گیرد.

1-1) وکلای سهامداران برای دریافت سود سهام موکلان خود لازم است علاوه بر کارت ملی، اصل و تصویر برابر اصل وكالتنامه رسمی با درج حدود اختیارات لازم خود را به شعب بانک ارائه نمایند (امضاء وکیل و تصاویر کارت ملی و وکالتنامه وی توسط شعب بانک اخذ میشود) و بانک پس از احراز اصالت و اعتبار وکالت نامه از مراجع ذیصلاح اقدام به پرداخت سود سهام می نمایند.

2)  سهامداران حقوقی لازم است درخواست کتبی خود را به شعبه مورد نظر ارائه نمایند تا پرداخت سود متعلقه در وجه حساب بانکی سهامدار نزد بانکهای سراسر کشور به صورت انتقالی انجام پذیرد. درخواست سهامداران حقوقی باید دارای سربرگ شرکت بوده و به امضای اشخاصی برسد که وفق اساسنامه ، روزنامه رسمی و آخرین تغییرات شرکت مجاز به امضای مکاتبات اداری و برداشت از حساب می باشند و شماره حساب بانکی ، کد بورسی سهامدار و مشخصات کامل نماینده وی در آن قید شده باشد. همچنین لازم است مدارک ذیل به پیوست در خواست مذکور به شعب بانک ارائه شود.

  • تصویری از روزنامه رسمی شامل آخرین تغییرات مدیران صاحب امضاء
  • تاییدیه کتبی شماره حساب بانکی سهامدار ) صادره از شعبه بانکی که در آن حساب دارند ( لازم به ذکر است این تاییدیه باید توسط فردی امضاء شود که در دفتر بین بانکی معرفی شده باشد.
  • اصل کارت ملی نماینده سهامدار ( تصویر کارت ملی نماینده سهامدار توسط شعب بانک اخذ می شود )

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *